Nostalgie gaat over verlangen naar de gelukkige momenten van vroeger. Het lijkt een trend van nu, maar zo nieuw zijn die gevoelens niet. Zelfs de Oude Grieken hadden er last van. Retro is van alle tijden én een genetische eigenschap van de mens.
Van het Franse Chamonix tot het sprookjesachtige Kitzbühel, van het knusse Gstaad tot de klassieker Cortina d’Ampezzo. Hide&Chic zet wintersportlocaties op een rij die nog de grandeur en sfeer van vroeger in zich hebben.
Ooit was de wintersport exclusief en bepaalden filmsterren en playboys het beeld van de glamoureuze skivakantie. Nu bepalen brallende Russen het beeld. Wordt het ooit nog zoals het geweest is?
Het inlevingsvermogen van de Franse actrice Juliette Binoche, bekend van onder meer Chocolat en The English Patient, is ongekend. ‘La Binoche’ gaat altijd haar eigen weg. Ze zegt ‘nee’ tegen geheide kaskrakers als ze het script niks vindt, en stort zich vol overgave op nieuwe projecten als schilderen en dansen.